economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Şampiyonluk Kupasını Başkan Vural'a Verdiler

Şampiyonluk Kupasını Başkan Vural'a Verdiler
A- A+ A

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Eskişehir’de yapılan Türkiye Voleybol Şampiyonası Bölge Elemeleri karşılaşmalarında karşılaştığı 3 maçta 3 galibiyet alarak şampiyon olmayı başaran Ayvalıkgücü Belediyespor Yıldız Kızlar Voleybol Takımı elde ettiği kupayı Kulüp Başkanı Dr. İrfan Vural’a teslim etti.

Bu kapsamda, kulüp binasında gerçekleşen mini törende; Ayvalıkgücü Belediyespor Voleybol Şubesi Sorumlusu Serkan Özkan ve Takımın başarılı Antrenörü Sedat Oğuz, zorlu Eskişehir Şampiyonasında elde ettikleri şampiyonluk kupasını Başkan Vural’a verdi.

Ayvalıkgücü Belediyespor Camiasının bu yıl 3 şampiyonluk kupası kazandığını ve bu 3 kupanın da Yıldız Kızlar Voleybol Takımı’ndan geldiğini ifade eden Kulüp Başkanı Dr. İrfan Vural, kız voleybol takımının başarısından büyük bir memnuniyet duyduklarını belirtti.

Önümüzdeki yıl, Ayvalıkgücü Belediyespor bünyesindeki başarılı Yıldız Kızlar’ın Türkiye Profesyonel Liginde yer alması için girişimler başlattıklarını kaydeden Başkan Vural, şampiyon kızlarla gurur duyduklarını da sözlerine ekledi.

Takımın başarılı Antrenörü Sedat Oğuz ise, Körfez ve Balıkesir il Şampiyonluklarının ardından Eskişehir’de katıldıkları Türkiye Bölgeler Arası Grup Elemeleri karşılaşmalarında da ülkemizin en güçlü holdingleri bünyesindeki takımları da mağlup ederek elde edilen şampiyonluğun kendileri için bambaşka bir değerinin olduğunu vurguladı.

Ayvalıkgücü Belediyespor Yöneticisi ve Voleybol Şubesi Sorumlusu Serkan Özkan ise, kendilerine maddi ve manevi desteklerde bulunana Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’e teşekkür ederek, Voleybol’da Ayvalık’ın sesini Türkiye’ye altın harflerle kazıyan takıma Ayvalıklıların da sahip çıkması gerektiğini söyledi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/balıkesir-haberleri/sampiyonluk-kupasini-baskan-vurala-verdiler-45609