economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Söke Akçakonak Ortaokulu Hentbolda İl Şampiyonu Oldu

Söke Akçakonak Ortaokulu Hentbolda İl Şampiyonu Oldu
A- A+ A

Söke Akçakonak Orta Okulu Kız Hentbol Takımı, Milli Eğitim Bakanlığı 2014-15 Sezonu Küçük Kızlar İl Birinciliği şampiyonasını namağlup şekilde tamamlayıp, il şampiyonu oldu.

Akçakonak Ortaokulu son maçında deplasmanda Nazilli Müşerref Gündoğan Ortaokulu ile karşılaştı. Akçakonak’ın kızları son saniye sayısı ile 6-6 berabere kalarak yenilgi almadan Aydın İl Şampiyonu olmayı başardı. Antrenör Ersoy Köroğlu yönetiminde karşılaşmada; Rabiya Akbaş, Sıla Yıldız, Ece Dursun, Havva Nur Karaman, Büşra Çetin, Medine Beyazşahin, Leyla Taşdemir, Gamze Çetin, Şengül Yıldız, İpek Sever, Serpil Dilekçi, Hatice Yeşiltaş, Tülin Demir ve Tuba Ağıraraç kadrosu ile sahada mücadele eden Akçakonak Orta Okulu karşılaşmanın son saniyesine 6-5 önde girerken; savunmanın bir anlık hatasında kalesinde gördüğü golle karşılaşmayı 6-6 tamamladı.

Şampiyonada yenilgisiz şampiyon olarak Söke’nin Hentbolda gururu olan Akçakonak Orta Okulu Küçük Kızlar Hentbol Takımı önümüzdeki günlerde Bölge elemesinde Aydın’ı temsil edecek.

http://aygazete.com/yerel-haberler/aydın-haberleri/soke-akcakonak-ortaokulu-hentbolda-il-sampiyonu-oldu-74120
Etiketler: Aydın, Aydın Haberleri