economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

16. Tarım Ve Seracılık Festivali'nde İlk Konser Büyük İlgi Gördü

16. Tarım Ve Seracılık Festivali'nde İlk Konser Büyük İlgi Gördü
A- A+ A

Antalya’nın Kumluca ilçesinde bu yıl 16’ncısı düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında Ramazan Çelik konseri gerçekleştirildi.

16. Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında, Karatepe Stadı’nda, festivalin ilk konseri gerçekleştirildi. Konseri Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Boz, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, daire amirleri, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar izledi.

Seslendirdiği türkülerle izleyenleri coşturan sanatçı Ramazan Çelik, Tarım ve Seracılık Festivali ve Kumluca’nın kendi hayatından ayrı bir yeri olduğunu ve dört yıl önce taksi şoförü olarak yaşamını sürdürürken ilk halk konserini festival etkinliklerinde Kumluca’da verdiğini söyledi.

Konser sonunda Ramazan Çelik’e, Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Çataltepe ve meclis üyesi Ramazan Kızılkaya tarafından çiçek verilerek, teşekkür edildi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/antalya-haberleri/16-tarim-ve-seracilik-festivalinde-ilk-konser-buyuk-ilgi-gordu-35465