economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Kemal Sunal, Pamuklar'a Nefes Aldıracak

Kemal Sunal, Pamuklar'a Nefes Aldıracak
A- A+ A

Yenimahalle Belediyesi, Şentepe Pamuklar Mahallesi’ne yepyeni bir yeşil alan kazandırdı. Beyaz perdenin en komik ismi, usta oyuncu Kemal Sunal’ın isminin verildiği park, törenle hizmete açıldı.

İçerisinde çocuk oyun alanı ve oturma alanları bulunan parkın açılışını Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eşi Azize Yaşar ve torunu ile birlikte yaptı. Başkan Vekili Mehmet Kartal, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarlarının da hazır bulunduğu açılışa Şentepelilerin ilgisi yoğun oldu.

TUBİL ŞENLENDİRDİ

Açılış töreni öncesi Yenimahalle Belediyesi Halk Dansları Topluluğu TUBİL, muhteşem bir gösteriye imza attı. Seymen gösterisi sunan TUBİL ekibi, büyük beğeni topladı.

YAŞAR, MÜJDE VERDİ

Konuşmasına 6 yılda Şentepe’de yaşanan değişimi anlatarak başlayan Yaşar, “Çocuklarımıza, torunlarımıza daha güzel bir Yenimahalle bırakmak için çalışıyoruz. Pamuklar’ın 2009’daki durumunu biliyorsunuz, bugünse bu bölge hızla gelişmeye devam ediyor. Bu yıl bu bölgeye sağlık ocağı ve kapalı pazaryeri de yaparak 2 önemli eksiği daha tamamlayacağız. Ayrıca Şentepe’ye bir kreş, 10’un üzerinde de yeşil alan kazandıracağız” dedi.

Pamuklar Mahallesi Muhtarı Ali Osman Özcan da Yaşar’ın tüm Yenimahalle’ye yaptığı hizmetlerle övülmeye layık olduğunu kaydederek Yenimahalle Belediyesi’ne teşekkür etti.

Daha sonra açılışı gerçekleştiren Yaşar, parkı gezerek vatandaşlarla ayaküstü sohbet etti.

http://aygazete.com/yerel-haberler/ankara-haberleri/kemal-sunal-pamuklara-nefes-aldiracak-90386
Etiketler: Ankara, Ankara Haberleri