economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Şuhut Yeni Düğün Salonlarına Kısa Bir Süre Sonra Kavulacak

Şuhut Yeni Düğün Salonlarına Kısa Bir Süre Sonra Kavulacak
A- A+ A

Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçesinde belediye tarafından yapımına başlanan yeni düğün salonunun kısa bir süre sonra hizmete gireceği belirtildi.

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un önemli projelerinden birisi olan ve ilçedeki Prof.Dr. Veysel Eroğlu İş Merkezi’nde bulunan yaklaşık bin 500 metrekarelik alana sahip düğün salonunda dekorasyon işlemlerinin hızla devam ettiği belirtildi. Çalışmaların neredeyse sona geldiği düğün salonunda incelemelerde bulunan Başkan Bozkurt, düğün salonunun sadece dekorasyonu için yaklaşık 110 bin liralık bir harcama yapıldığını belirtti. Başkan Bozkurt, tek düğün salonunun ilçemizde yetersiz kaldığını, modern bir düğün salonuna yıllardır ihtiyaç olduğunu ifade ederek, "Rabbimize Şükürler olsun ki ilçemize bir çok hizmeti kazandırmak halkımızın teveccühü ile bizlere nasip oldu. Şimdide ilçemize yakışır, modern bir düğün salonunu ilçemize kazandırıyoruz. İnşallah Ramazan Bayramı sonrasında bu salonumuzda faaliyete geçerek, halkımızın hizmetine sunulacak. Bu salonumuz hizmete girdiğinde Şuhut’a yakışır bir Düğün salonumuz olacak" dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/afyonkarahisar-haberleri/suhut-yeni-dugun-salonlarina-kisa-bir-sure-sonra-kavulacak-58377