economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Ak Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı Şehit Ailesini Ziyaret Etti
A- A+ A

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 7 yıl boyunca yoğun bakımda kaldıktan sonra geçtiğimiz hafta şehit olan Binbaşı Yılmaz Tankül’ün babası Mehmet Tankül’e taziye ziyaretinde bulundu.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Sultandağı İlçe Teşkilatı’nı ziyaretinin ardından beraberindeki teşkilat mensuplarıyla birlikte Yakasenek köyünde ikamet eden şehit Binbaşı Yılmaz Tankül’ün babası Mehmet Tankül’ü ve yakınlarını ziyaret ederek, aileye başsağlığı diledi. Oğlunun 2008 yılında Erzincan’ın Kemah ilçesinde PKK terör örgütünün yola döşediği mayının patlamasıyla ağır yaralandığını söyleyen Mehmet Tankül, şehit oğlunun 7 yıl boyunca yoğun bakımda yattığını belirtti. Baba Tankül, İl Başkanı Yurdunuseven ve beraberindeki partililerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Taziye ziyaretinin ardından Yakasenek köyündeki bir kıraathaneyi de ziyaret eden İl Başkanı Yurdunuseven, burada vatandaşlarla sohbet etti.

http://aygazete.com/yerel-haberler/afyonkarahisar-haberleri/ak-parti-afyonkarahisar-il-teskilati-sehit-ailesini-ziyaret-etti-88559