economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Yüreğir Gençlik Merkezi Etkinlikleri

Yüreğir Gençlik Merkezi Etkinlikleri
A- A+ A

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Yüreğir Gençlik Merkezi İlköğretim düzeyinde öğrenim gören öğrencilerin ailelerine yönelik “Çoklu Zeka ve Motivasyon Etkinliği Semineri” düzenledi.

Yüreğir Gençlik Merkezi Müdür Vekili Eyüp Çelikoğlu, ilköğretim düzeyinde öğrenim gören öğrencilerin ailelerine “Çoklu Zeka ve Motivasyon Semineri” verildiğini ve ailelerin katılıma ilgili olmasından dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Çelikoğlu, Türkçe ve Matematik alanlarında öğrencilere eğitim veren Sınıf Öğretmeni Medine Narin tarafından, seminerde ailelerin öğrenci başarısına etkileri, çocuklarını tanımanın yolu, iletişimin önemi, çocuğun okul başarısında anne ve babaya düşen görev ve sorumlulukları, ebeveynlerin çocuklarından beklentileri, çocuklar üzerinde kıyaslamanın olumsuz etkileri gibi konular üzerinde durulduğunu kaydetti.

Ayrıca düzenlenen seminerde velilere ,çocuğun kişilik gelişiminin ve özelliklerinin farklı olduğunu belirten farkındalık testi yapılarak soru ve cevap şeklinde velilerden öneriler ortaya konuldu.

http://aygazete.com/yerel-haberler/adana-haberleri/yuregir-genclik-merkezi-etkinlikleri-77027
Etiketler: Adana, Adana Haberleri