economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Gençler Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonası

Gençler Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonası
A- A+ A

Halter Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan 23-26 Nisan tarihleri arasında Konya’da gerçekleştirilecek olan" Gençler Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonası”na Adanalı 14 sporcu gidecek.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Halter Antrenörü Erdal Ekici, Adana’yı en iyi şekilde temsil edeceklerine inandıklarını ve Konya’dan madalya ile döneceklerini söyledi.

Türkiye Şampiyonası için antrenmanlara devam ettiklerini belirten Ekici, “Kentimizde sık sık müsabakalar yapıyoruz. Başarılı sporcularımızı ile birlikte plan program içinde çalışıyoruz. Yapılacak olan Türkiye şampiyonasına Gençlikspor kulübünden 14 sporcu ve bölge antrenörü Adil Gül ile katılacağız. Hedefimizde 90 kulüp arasından ilk 6 arasına girerek milli takımlara yeni sporcu göndermek var. Bu müsabakalar sonucunda Adana’ya madalyalarla döneceğimize inanıyorum" dedi.

Ekici, tesis ve diğer konularda destek veren Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’ye teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Konya’da gerçekleştirilecek müsabakalara katılacak sporcuların isimleri şu şekilde:

Ayşegül Yağmur, Görkem Karaca, Münevver Bozdağ, Yonca Aymaz, Nazlıcan Özgün, Göksun Türkeş, Anılcan Akbulut, Mertcan Polat, Kazım Figen, Doğuş Diken, Fatih Dağ, Mehmet Önder, Selçuk İnci, Yedek Özgür Günel.

http://aygazete.com/yerel-haberler/adana-haberleri/gencler-kulupler-halter-turkiye-sampiyonasi-14291
Etiketler: Adana, Adana Haberleri