economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti'den Çocuklara 23 Nisan Hediyesi

Ak Parti'den Çocuklara 23 Nisan Hediyesi
A- A+ A

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkanlığı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Adana Uçan Balon Çocuk ve Gençlik Derneği’ni ziyaret ederek çocuklara çeşitli hediye dağıttı.

AK Parti Adana İl Sosyal İşler Başkanlığı tarafından organize edilen programa, AK Parti 25’inci Dönem Adana Milletvekili Adayları Fatma Güldemet Sarı, Sadullah Kısacık, Talip Küçükcan, Esra Yalvaç, Asuman Tekin, AK Parti Adana İl Başkan Yardımcıları ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Ali Özmansur, Sosyal İşler Başkanı Rojbin Büyükfidan, Seçim İşleri Başkanı Murat Ayhan Benlice, İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can, AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak ile Adana Uçan Balon Çocuk ve Gençlik Derneği Başkanı Fazilet Aksu katıldı.

Etkinlikte, dernek bünyesindeki sokakta yaşayan ve ilkokul ortaokul ve lisede eğitim gören çocuk ve gençlere çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Daha sonra AK Parti Adana Milletvekili Adayları Sadullah Kısacık, Asuman Tekin ile AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özmansur, İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can ve Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak Kabasabak Mahallesi’ndeki okuldaki programa katılarak öğrencilere hediye dağıttı.

http://aygazete.com/yerel-haberler/adana-haberleri/ak-partiden-cocuklara-23-nisan-hediyesi-34506
Etiketler: Adana, Adana Haberleri