economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Chp Adayları Esnafı Ziyaret Etti

Chp Adayları Esnafı Ziyaret Etti
A- A+ A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Iğdır milletvekili adayları, kent merkezindeki esnafı ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinlediler.

CHP Iğdır İl Başkanı İlhan Zor ile milletvekili adayları Adil Aşırım ve Seyfettin Artantaş, seçim çalışmaları çerçevesinde Cumhuriyet Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Esnafın sorun ve talepleri dinleyerek, iktidara gelmeleri halinde esnafla ilgili projeleri hayata geçireceğini dile getiren CHP Iğdır Milletvekili Adayı Adil Aşırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı seçim beyannamesinin iktidarlarının anahtarı olacağını söyledi. Aşırım, "Genel başkanımızın açıkladığı seçim bildirgesi, tamamen ekonomiye yani milletin cebine yöneliktir. Bugün cebi dolmayan millet, ne kendi ne de çocuklarının geleceğini kuramaz. Biz, CHP iktidarında cebimizi doldurmayı değil, halkımıza hizmet edip kazandırmayı benimsedik. Herkes çalışacak, herkes üretimin içinde olacak. CHP iktidarında yoksulluk bitecek" dedi.

Esnaf ziyaretinin ardından adaylar ve il yöneticileri, seçim çalışmaları dahilinde ilçe ve köy ziyaretleri için yola çıktılar.

http://aygazete.com/yerel-haberler/ığdır-haberleri/chp-adaylari-esnafi-ziyaret-etti-40639