economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Şüpheliden Kameramana: “Çek Çek, Facebook'a Da At”

Şüpheliden Kameramana: “Çek Çek, Facebook'a Da At”
A- A+ A

Erzurum’da 4 kişinin silahla yaralandığı olayla ilgili adliyeye sevk edilen şüphelilerden biri, karşısında kameramanları görünce, “Çek çek, Facebook’a da at” dedi.

Önceki gece, Erzurum’un Yakutiye ilçesi Maksutefendi Mahallesi E-80 Karayolunda bir petrol istasyonu içerisinde meydana gelen olayda, iki grup arasında kavga çıktı. Av tüfeği ve bıçakların kullanıldığı kavgada N.Y. ve Ü.K. bıçakla, A.H.K. ve D.K. da av tüfeğinden çıkan mermilerle yaralandı. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis, olay sonrası yaptığı operasyonla 5 kişiyi gözaltına aldı.

“ÇEK ÇEK, FACEBOOK’A DA AT”

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube’de sorgulanan şüpheliler, daha sonra adliyeye sevk edildi. Emniyetten elleri kelepçeli ve çelik yelekli olarak çıkarılan şüphelilerden Ü.K., kameramanları karşısında görünce, “Çek çek, Facebook’a da at” dedi.

Adliyede hakim karşısına çıkan 5 şüpheliden, av tüfeği ile yaralama olayını gerçekleştiren Ö.B. ve bıçakla yaralama olayını gerçekleştiren Ü.K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

http://aygazete.com/yasam-haberleri/supheliden-kameramana-cek-cek-facebooka-da-at-98278