economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Polisten Müşteri Kılığında Fuhuş Baskını

Polisten Müşteri Kılığında Fuhuş Baskını
A- A+ A

Adana’da müşteri kılığına giren ahlak polisi, fuhuş yaptığı ileri sürülen 3 kadını suçüstü yakaladı. Kadınlardan birisinin açık üniversitede çocuk gelişimi bölümünde okuduğu belirlendi.

Bir ihbarı değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, numarasına ulaştıkları ‘Gül’ takma adlı Nurgül K.’yi (42) telefonla arayarak 3 kişi olduklarını ve fuhuş yapmak istediklerini söyledi. Nurgül K. ise 3 kişi için 300 lira, ev için ise 40 lira istedi. Ekipler, 340 liraya anlaşmaya vardıktan sonra buluşma adresini aldı. Yeni Baraj Mahallesi Bülent Angın Bulvarı üzerinde bulunan bir apartmana giden ahlak ekipleri, Nurgül K., evini kullandıran Tülay B. (38) ve Aysel Ü.’yü (31) suçüstü yakalayarak gözaltına aldı.

Ahlak Büro Amirliği’nde ifadeleri alınan kadınlardan Aysel Ü. sorgusunun ardından serbest bırakıldı. Açık üniversitede çocuk gelişimi bölümünde okuduğu belirlenen Nurgül K. ve daha önceden fuhuş suçundan kaydı bulunan Tülay B. ise “Fuhuş yapmak, fuhşa aracılık ve yer temin etmek” suçlarından adliyeye sevk edildi.

http://aygazete.com/yasam-haberleri/polisten-musteri-kiliginda-fuhus-baskini-80441
Etiketler: Adana, Adana Haberleri