economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Hırsızları Güvenlik Kamerası Yakalattı

Hırsızları Güvenlik Kamerası Yakalattı
A- A+ A

Manisa’da, bir işyerinde meydana gelen hırsızlık olayının zanlıları güvenlik kameralarının tespit ettiği araç sayesinde tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Manisa’nın Şehzadeler ilçesi Çarşı Mahallesinde 25 Ocak tarihinde sabaha karşı meydana gelen işyerinden hırsızlık olayında içinde 40 bin TL, 40 Ata lira ve senetlerin olduğu çelik bir kasa çalındı.

Manisa Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarda, çevredeki işyerlerinin güvenlik kameralarından kasanın götürüldüğü bir araç tespit edildi. Aracın olay tarihinde Ö.A. ve E.Y. tarafından kullanıldığını tespit eden polis, Ö.A. ve E.Y. ile ilgili Manisa Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde Asayiş Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalar sonucunda 5 şüpheli şahsı tespit etti. 11 Mart tarihinde şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda Ö.A, O.Y., E.Y. ve A.A. gözaltına alındı ve çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklanarak cezaevine teslim edildi. Olayla ilgili S.Y.’nin yakalama çalışmalarının devam ettiği bildirildi. Hırsızlık zanlılarının yakalanmasını sağlayan güvenlik kamerası görüntülerinde yüzleri maskeli, üzerlerinde kapşonlu mont bulunan 3 şahsın işyerinden çıkardıkları çelik kasayı el arabasıyla taşıdıkları görülüyor. Zanlılar, çelik kasayı yol kenarında kendilerini bekleyen aracın yanına götürerek bir süre araç içindeki şahısla konuşmaya başlıyor. Konuşmanın ardından 3 şahıs işyerine dönerken o sırada aracın uzaklaştığı görülüyor.

http://aygazete.com/yasam-haberleri/hirsizlari-guvenlik-kamerasi-yakalatti-95633
Etiketler: Manisa, Manisa Haberleri