economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Bar Kurşunlayanlar Teslim Oldu

Bar Kurşunlayanlar Teslim Oldu
A- A+ A

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bulunan bir bara pompalı tüfekle yaklaşık 10 el ateş etikten sonra olay yerinden kaçan 3 kişi, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne gelerek teslim oldu.

Alınan bilgiye göre, İzmit Barlar Sokağında bulunan ve yaklaşık iki ay önce sahibi öldürülen bir barın önünde 3 gün önce meydana gelen olayda O.S., E.S. ve İ.Ş. isimli 3 kişi ellerindeki pompalı tüfekle bara rastgele ateş ederek olay yerinden bir araçla kaçmıştı. Pompalı tüfekten çıkan saçmalar Macho Bar’a ve çevredeki binalara isabet ederken şans eseri ölen ya da yaralanan olmamıştı. Silah sesleri üzerine çevredeki vatandaşlar büyük panik yaşanırken bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edilmişti.

Olayın meydana geldiği tarihten beri aranan O.S. E.S. ve İ.Ş. isimli şahıslar, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne gelerek teslim oldu. Şahısların olaydan bir gece önce bara eğlenmek için geldikleri esnada bar işletmecileri ile henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştıkları ve bir sonraki akşam da bara gelerek ateş ettikleri, olay yerindeki polislere ise ateş etmediklerini söyledikleri öğrenildi. Şahsıların Asayiş Şube Müdürlüğü’nde tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmeleri bekleniyor.

http://aygazete.com/yasam-haberleri/bar-kursunlayanlar-teslim-oldu-23830