economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Özel Sporcudan Anlamlı Şampiyonluk

Özel Sporcudan Anlamlı Şampiyonluk
A- A+ A

Yıldırım Belediyesporlu yüzücü Emre Bekir, Türkiye Özel Sporcular Yüzme Şampiyonası’nda 2 ayrı dalda şampiyonluk kürsüsünün sahibi oldu.

‘Sporun Merkezi Yeni Yıldırım’ anlayışıyla amatör sporlarda büyük bir çıkış yakalayan Yıldırım Belediyesi, ulusal alanda önemli bir başarıya daha imza attı. Yıldırım Belediyesporlu yüzücü Emre Bekir, Ankara’da düzenlenen ve 55 kulüpten 81 sporcunun katıldığı ‘Türkiye Özel Sporcular Yüzme Şampiyonası’nda 100 ve 200 metre kurbağalama stilinde iki ayrı dalda şampiyon olma başarısı gösterdi. Şampiyon yüzücünün başarısından gurur duyduklarını söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Ulusal alanda bize bu başarıyı yaşatan sporcumuzu ve antrenörlerini tebrik ediyorum” dedi.

Yıldırım’ı sportif faaliyetlerde kazanılan başarılarla marka şehir konumuna getirmek istediklerini ifade eden Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Sporun ve sporcunun dostu bir belediye olarak yaptığımız yatırımlar sonucunda her branşta şampiyonluklar elde ediyoruz. Spora ve sporcuya verdiğimiz emekler şampiyonluklarla taçlandırılıyor” diye konuştu.

http://aygazete.com/spor-haberleri/ozel-sporcudan-anlamli-sampiyonluk-61343
Etiketler: Bursa, Bursa Haberleri