economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

İşitme Engelliler Süper Ligi

İşitme Engelliler Süper Ligi
A- A+ A

İşitme Engelliler Süper Ligi’nin lideri Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler futbol takımı, Gölcük işitme engelliler takımını 5-0 yendi.

Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler takımı bugün, Gölcük Kavaklı Stadı’nda, Gölcük İşitme Engelliler futbol takımıyla karşılaştı. Karşılaşmaya hızlı başlayan Elazığ takımı 40. saniyede Melih’le çok erken bir gol buldu.

İlk yarısı 1-0 biten karşılaşmada ikinci yarıya da hızlı başlayan Elazığ takımı, 57. dakikada Soner, 62. ve 78. dakikada Mehmet Sert ve 75. dakikada Yavuzhan’ın gölleriyle maçı 5-0 kazandı.

Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı Yöneticisi Muhammet Basgün, kazanmak için geldikleri Gölcük’ten 3 puanı sahada 5-0’lık bir galibiyetle aldıklarını söyledi. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürüdüklerini ifade eden Başgün, "Farklı bir skorla maçı kazanana futbolcuları ve teknik heyeti kutluyorum. Takımımızın bu seviyeye gelmesinde emeği geçen Elazığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’ada desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

http://aygazete.com/spor-haberleri/isitme-engelliler-super-ligi-95227