economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Fenerbahçe Ülker Son Nefeste Kazandı

Fenerbahçe Ülker Son Nefeste Kazandı
A- A+ A

Fenerbahçe Ülker, Türkiye Basketbol Ligi 27. hafta erteleme maçında Torku Konyaspor’u son saniyede bulduğu sayıyla 82-80 mağlup etti.

Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Fenerbahçe Ülker Antrenörü Zeljko Obradovic, bugün çok ciddi ve sert bir maç oynadıklarını söyleyerek, “Biliyorduk ki maçın öncesinde kilit noktamız bizim yapacağımız savunmamızdaydı. Özellikle 3 sayı skorerlerini de iyi savunmamız gerektiğini konuşmuştuk. Maç boyunca oyunu önde götürdük ancak oyunun sonunda problem yaşadık ve yakalandık. Rakibimiz çok iyi mücadele etti. Çok savaştı ve maçı sonuna kadar getirdi. Bununla kalmayıp son şansı da yakaladı. Bazı genç oyuncularım reaksiyondan mutluyum. Bazı çok deneyimli oyuncularımın gösterdiği kötü performanstan dolayı da mutsuzum. Bu güzel maçtan dolayı Konya’yı tebrik ediyorum” dedi.

Torku Konyaspor Antrenörü Aziz Bekir ise maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını ifade ederek, “İlk yarı sergilediğimiz savunma ile ikinci yarı sergilediğimiz savunma arasında büyük fark vardı. İlk yarı konuştuğumuz ve çalıştığımız defansı gösteremedik. İlk yarı zaten maçı kaybetmiştik. Maalesef böyle büyük maçlarda çok basit hatalar yapıyoruz. Son saniyeye kadar mücadele eden oyuncularımı kutluyorum" diye konuştu.

http://aygazete.com/spor-haberleri/fenerbahce-ulker-son-nefeste-kazandi-82942
Etiketler: Konya, Konya Haberleri