economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Bursaspor Dergisi 10. Yaşını Sergiyle Kutluyor

Bursaspor Dergisi 10. Yaşını Sergiyle Kutluyor
A- A+ A

Bursaspor’un resmi dergisinin 10. yılı, derginin yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren oluşturulan 84 kapak fotoğrafı için düzenlenen sergiyle kutlanıyor.

Yeşil-beyazlı kulüp, 2005 yılından bugüne taraftarlarıyla buluşturduğu Bursaspor Dergisi’nin 10. yılını, ilk yayın tarihinden itibaren elde edilen 84 adet derginin kapaklarının yayınlandığı sergiyle kutluyor. Bugüne kadar yayınlanan 84 derginin kapağı, Bursasporlu taraftarlar için Kent Meydanı’nda gösterime girdi. Bursaspor Kulübü yöneticilerinin yanı sıra İlçe Belediye Başkan Yardımcıları ve yeşil-beyazlı futbolculardan Harun Tekin, Enes Ünal ile Aziz Eraltay, bayan voleybol ve erkek basketbol takımının sporcuları da düzenlenen açılış töreninde taraftarların yanında yerlerini aldı. Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı’nın rahatsızlığı nedeniyle organizasyonda açılış konuşmasını yapan Federasyon Temsilcisi ve Dış İlişkilerden Sorumlu Asbaşkan Ali Büyükkurt yaptı.

Büyükkurt, "Kulübümüz bünyesinde yayınlanan derginin 10. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Dergimize sahip çıkan taraftarlarımıza, reklam veren herkese teşekkür ediyorum" dedi. Yoğun ilginin gösterildiği sergide yöneticiler ve oyuncularla birlikte açılış kurdelesi kesildi. Kent Meydanı AVM’de sunulan sergi 19 Mart Perşembe akşamına kadar ziyarete açık kalacak.

http://aygazete.com/spor-haberleri/bursaspor-dergisi-10-yasini-sergiyle-kutluyor-16789
Etiketler: Bursa, Bursa Haberleri