economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Mhp Tokat Milletvekili Adaylarını Niksar'da Tanıttı

Mhp Tokat Milletvekili Adaylarını Niksar'da Tanıttı
A- A+ A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat milletvekili adayları Niksar ilçesinde tanıtıldı.

Tokat Milletvekili adayları Abdurahman Başkan, Hüseyin Erkan İkikat, Yücel Bulut ve Mustafa Afşin Ünverdi’nin katılımıyla milletvekili adayları, ilçe girişinde coşkuyla karşılanarak konvoy eşliğinde şehre giriş yaptılar. Cumhuriyet Meydanı Pazar Yeri’nde vatandaşlar, milletvekili adaylarını alkışlarla karşıladı. MHP Niksar İlçe Başkanı Ahmet Duran Ünverdi’nin açılış konuşmasının ardından halka seslenen MHP Tokat 4. sıra milletvekili adayı Avukat Mustafa Afşin Ünverdi partililerden yoğun ilgi gördü. Ünverdi, “Bugün Niksar’ım bir başka güzel, Niksar’ım MHP’nin iktidara yürüdüğü kutlu yola tanıklık ediyor. Bugün Niksar’ım üç hilale şaha kalkıyor, ayağa kalkıyor” dedi.

Milletvekili adayı Yücel Bulut’un selamla konuşması yapmasının ardından halka seslenen Hüseyin Erkan İkikat, “Allah’ın izniyle iktidar olacağız ve insanlarımızın esnafımızın çiftçimizin refah seviyesini yükseltmek için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz bundan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Aday tanıtımında son olarak konuşan 1. sıra adayı Abdurahman Başkan ise Niksar’ı eskiden beri iyi bildiğini, Erzurum’da okuduğu yıllarda Niksar’dan geçtiğini ve kısa süreli de olsa süreli konakladığını ifade etti.

Toplantının ardından ilçe binasına geçen Milletvekili adayları bir süre burada dinlendikten sonra, Niksar Ülkü Ocağı’na giderek gençlerle bir süre sohbet ettiler.

MHP’ye Tokat il genelinde ilçeler beldeler ve köylerde vatandaşların büyük bir teveccühü olduğunu gördüklerini belirten Tokat İl Başkanı Fatih Demirkol, bu teveccühle Allah’ın izniyle 8 Tokat’tan beş milletvekili Meclis’e göndereceklerini iddia etti.

http://aygazete.com/siyaset-haberleri/mhp-tokat-milletvekili-adaylarini-niksarda-tanitti-24510
Etiketler: Tokat, Tokat Haberleri