economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Hüseyin Bürge: "Paraleline, Dikdörtgenine Fırsat Vermeyeceğinizi Biliyoruz"

Hüseyin Bürge: "Paraleline, Dikdörtgenine Fırsat Vermeyeceğinizi Biliyoruz"
A- A+ A

AK Parti İstanbul Milletvekili ve 2. Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin Bürge, Gaziosmapaşa Karadeniz Mahallesi’nde partililerle bir araya geldi. Bürge, vatandaşlara “AK Partiye daha çok sahip çıkmalıyız. Paraleline, dikdörtgenine asla fırsat vermeyeceğinizi biliyoruz” dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu partililerin katılımıyla açıldı. Açılışa AK Parti Milletvekili ve 2. Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin Bürge, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Şahin Pirdal ve çok sayıda partili katıldı.

Bürge, toplantıda yaptığı konuşmada koalisyon dönemlerini çok iyi bildiklerini söyleyerek “İstanbul ve Gaziosmanpaşa’yı çok iyi biliyoruz. Sihirli bir el gibi kıymetli Cumhurbaşkanımızın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu naçizane benim de Bayrampaşa belediye başkanı olduğum günleri unutmadık. Unutmaya niyetimiz yok. Biz erdemliler hareketiyiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Analar Ağlamasın’ dediğini hatırlatan AK Parti Milletvekili ve 2 Bölge Milletvekili adayı Hüseyin Bürge “Şu odanın içinde Türk de var Kürt de var Abaza da var Çerkez de var roman da var. Her birimiz insanız. Bizi neden yıllarca dövüştürdüler. Hala dövüştürmek istiyorlar" diye konuştu.

Koalisyon söylemlerinin son zamanlarda arttığını dile getiren Hüseyin Bürge, “Şimdi de ’AK Parti’nin gücünü aşağıya çeksek de eski günlerde olduğu gibi CHP, MHP, HDP koalisyonunu kurgulayabilir miyiz’ diyorlar. Ne korkunç bir manzara. Allah korusun. Kemal Kılıçdaroğlu, asgari ücretten bahsetti. Sizin bıraktığınız dönemde asgari ücret 184 liraydı ,şimdi 891 lira" ifadelerini kullandı.

Şehit cenazesi gelmemesinden bazıların rahatsız olduğunu söyleyen Hüseyin Bürge, “Şehitler gelmiyor rahatsız oluyorlar. Söylemek zorundayız eski günlere dönersek, çocuklarımızın geleceğine acırım. Bunlar hem bizim, hem de çocuklarımızın geleceğini almak istiyorlar. AK Partiye her zamankinden daha çok sahip olmalıyız. Bizi koalisyona götürmeye çalışanlar entrika üretmeye çalışanlara, paraleline, dikdörtgenine asla fırsat vermeyeceğinizi biliyoruz“ şeklinde konuştu.

http://aygazete.com/siyaset-haberleri/huseyin-burge-paraleline-dikdortgenine-firsat-vermeyeceginizi-biliyoruz-72409