economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Edirne'de Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Törenle Açıldı

Edirne'de Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Törenle Açıldı
A- A+ A

EDİRNE (İHA) – AK Parti Edirne İl Teşkilatı, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi. AK Parti Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, 7 Haziran tarihinin Edirne için bir milat olacağını söyledi.

Edirne Lari Camii karşısında bulunan eski YKM binası olarak anılan binada düzenlenen Seçim Koordinasyon Merkezi açılış törenine, milletvekili adayları Şemsettin Emir, Fatma Aksal, Mustafa Okur’un yanı sıra İl Başkanı Rafet Sezen, Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda, partililer ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Görkemli bir törenle gerçekleşen SKM açılışında milletvekili adayları tek tek selamla konuşması yaparak, partililere kendilerini tanıttı.

AK Parti Edirne İl Başkanı Rafet Sezen, SKM açılışında yaptığı konuşmada, partililere Başbakan Ahmet Davutoğlu’na 7 Haziran Genel Seçimleri’nde Edirne’den 1. parti olacaklarının sözünü verdiğini hatırlatarak, sözünü gerçekleştirmek için partililerden destek sözü aldı.

"7 HAZİRAN EDİRNE İÇİN MİLAT OLACAK"

AK Parti Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı Şemsettin Emir de 7 Haziran tarihinin Edirne için bir milat olacağına değinerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başbakan olduğu dönemlerde mitinglerinde partililerle birlikte söylediği ‘Bana her şey sizi hatırlatıyor’ şarkısını söyleyerek, Edirne’de 3 milletvekili birden çıkarmak için destek beklediklerini söyledi.

Emir’in konuşması esnasında partililer tarafından Edirne’nin ‘başpehlivanı’ olarak tasarlanan Şemsettin Emir posterleri açıldı. Konuşmaların ardından milletvekili adayları ve parti teşkilatı üyeleri açılış kurdelesini keserek SKM binasında incelemelerde bulundu.

http://aygazete.com/siyaset-haberleri/edirnede-ak-parti-secim-koordinasyon-merkezi-torenle-acildi-53225
Etiketler: Edirne, Edirne Haberleri