economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Chp Genel Başkan Yardımcısı Vali Ağbaba:

Chp Genel Başkan Yardımcısı Vali Ağbaba:
A- A+ A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Vali Ağbaba, CHP’nin çok önemli projeleri hayata geçireceğini belirterek, “Üreticilerin borçlarını sıfırlayacağız. Kayısıya alan bazlı destek vereceğiz. Emekliye Ramazan ve Kurban bayramlarında birer maaş ikramiye vereceğiz. Sosyal yardımları iki kat artıracağız” dedi.

Malatya Akpınar bölgesindeki esnafları ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Vali Ağbaba,vatandaşlarla sohbet etti. Ağbaba, 4 yıldır milletvekilliği yaptığını belirterek, “Malatya’nın hakkını savunan benim. Malatya’nın sorunlarını dile getiren benim. Malatya’nın kayısısını, emeklinin hakkını savunan benim. Dört yıldan beri gece gündüz demeden Malatya için çalıştım. CHP’li, MHP’li, AKP’li, HDP’li diye ayırmadan, herkese eşit davrandım. Her Malatyalı için çaba harcadım. Malatya milletvekilliği yaptım. Oy versin vermesin, herkese hizmet ettim. Şimdi de tüm Malatyalılardan destek istiyorum” diye konuştu.

“İTHAL ADAY DEĞİLİZ”

Hem Türkiye’yle hem de Malatya’yla ilgili önemli projeleri hayata geçireceklerini kaydeden Veli Ağbaba, “Üreticilerin borçlarını sıfırlayacağız. Kayısıya alan bazlı destek vereceğiz. Emeklilerimize Ramazan ve Kurban Bayramlarında birer maaş ikramiye vereceğiz. Sosyal yardımları iki kat artıracağız” dedi.

Başka şehirden gelen ithal bir aday olmadığını, yıllardır bu memlekette siyaset yaptığını, bu memlekette doğduğunu ve bu memlekette öleceğini ifade eden Ağbaba, “Malatya için benden başka çalışan milletvekili yok. Biz Malatya’nın hakkını savundukça, diğer milletvekilleri bize karşı çıktılar. Önümüzdeki dönem meclise çok daha güçlü girersek, Malatya için çok daha fazla çalışacağız” şeklinde konuştu.

“MALATYASPOR’U HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ”

Ağbaba, Malatyaspor’un Malatya’nın ortak değeri olduğunu, takıma yapılan haksızlıkların Malatya’ya yapıldığını kaydederek, Malatyaspor’u hak ettiği yere getirmek için çalışacaklarını belirtti. Ağbaba, gençlere Malatyaspor kaşkolu hediye etti.

http://aygazete.com/siyaset-haberleri/chp-genel-baskan-yardimcisi-vali-agbaba-41595