economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Partili Yayman'dan Vatandaşlara Vapurda Kahvaltı Sürprizi

Ak Partili Yayman'dan Vatandaşlara Vapurda Kahvaltı Sürprizi
A- A+ A

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Doç. Dr. Hüseyin Yayman, işlerine gitmek için evlerinden çıkan vatandaşlara, Üsküdar İskelesi’nde kahvaltı sürprizi yaptı. Vatandaşlarla birlikte vapura binen Yayman, “Cumhurbaşkanımızın istediği 400 vekili kendisine ve Türkiye’ye hediye etmek istiyoruz” dedi.

AK Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Doç. Dr. Hüseyin Yayman, seçim çalışmaları kapsamında sabahın erken saatlerinde Avrupa yakasındaki işlerine gitmek için evlerinden çıkan vatandaşlara, Üsküdar İskelesi’nde kahvaltı sürprizi yaptı. İşe giden vatandaşları Üsküdar İskelesi’nde karşılayan Yayman, kahvaltı yapmayan vatandaşlara poğaça ikram etti. Daha sonra vatandaşlarla birlikte Üsküdar - Eminönü seferini yapan vapura binen Hüseyin Yayman, vapurda da poğaça ikramını sürdürerek vatandaşlarla sohbet etti. Seyahat süresince yolcularla sohbet eden Yayman’a vatandaşlar adaylığının hayırlı olması temennisinde bulundu.

“VATANDAŞLARDAN GÜZEL TEPKİLER ALIYORUZ”

Seçime kısa bir zaman kala çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirten Milletvekili adayı Hüseyin Yayman, “Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır diyoruz. Bu seçimlere bütün enerjimizle hazırlanmalıyız. Bugün de sabah saatlerinde İstanbullu hemşerilerimizle vapurda buluştuk bunun mutluluğunu yaşadık. Birlikte seyahat ediyoruz. Gerçekten insanların çok büyük bir teveccühü var. İnsanlar AK Partililerin zaten hizmet yaptıklarını biliyorlar. Ancak sabah saatlerinde ev akşam saatlerinde vapurda vatandaşlarla bir araya gelip onlara ikramda bulunmak vatandaşlarda ayrı bir memnuniyete sebep oluyor” dedi.

“TÜRKİYE’YE 400 MİLLETVEKİLİ HEDİYE ETMEK İSTİYORUZ”

Yayman, Türkiye’yi daha iyiye taşıyacak bir sürece hazırlık yaptıklarını ifade ederek, “Allah nasip ederse biz bu seçimlere yine birinci parti olarak çıkacağız. Yine tek başımıza iktidar olacağız diyoruz. Ben bir akademisyenim, bilim adamıyım, gazeteciyim, televizyoncuyum. Bizim hedefimiz Türkiye’de başbakanımızın dediği gibi yüzde 55. Cumhurbaşkanımızın istediği 400 vekili kendisine ve Türkiye’ye hediye etmek istiyoruz inşallah” şeklinde konuştu.

“FELSEFEMİZ, İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN”

‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ felsefesi ile hareket ettiklerini dile getiren AK Partili Hüseyin Yayman, “Türkiye’de yeni bir anayasa yapmak, Türkiye’de başkanlık sistemini getirmek, çözüm sürecini ilerletmek ve seçim beyannamemizde de yazıldığı gibi insan onurunu öne çıkaran, ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ diyen bir devlet felsefesi ile inşallah 2023’e kadar yolumuza devam edeceğiz. AK Parti’nin devlet felsefesi, yönetim felsefesi Şeyh Edebali’nin Osmangazi’ye söylediği sözdür. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ bugünde hemşerilerimizle beraber olduk ve sabahın ilk saatini paylaştık onlarla” diye konuştu.

Vapurla Üsküdar’dan Eminönü İskelesi’ne gelen AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Doç. Dr. Hüseyin Yayman’ı burada AK Parti Fatih İlçe Teşkilatı üyeleri karşıladı.

http://aygazete.com/siyaset-haberleri/ak-partili-yaymandan-vatandaslara-vapurda-kahvalti-surprizi-10502