economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Milletvekili Adayı Erol Kaya:

Ak Parti Milletvekili Adayı Erol Kaya:
A- A+ A

Ataşehir’de yaşlı vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Erol Kaya, AK Parti’nin milletten aldığı güçle çok sayıda projeyi hayata geçirdiğini söyledi.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Erol Kaya, Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde düzenlenen kahvaltıda yaşlılarla bir araya geldi. Burada yaşlılarla sohbet eden Kaya, AK Parti’nin yaptığı icraatları anlattı. AK Parti’nin projelerini milleten aldığı güçle yaptığını kaydeden Erol Kaya, “Bir zamanlar Bolu Dağı tüneli bitirilemediği için patates deposu yapalım denmişti. Şimdi Bolu Dağı tüneli gibi onlarca tünel, yüzlerce geçit yapılıyor. Ve bunları AK Parti yapıyor. Peki, AK Parti bunu nasıl yapıyor? Milletten aldığı güç ve destekle. Eğer 2002 yılında aldığı oydan daha fazla bir oy almasaydı bunları yapması mümkün değildi. İktidarda kalması da mümkün değildi” şeklinde konuştu.

İnsanların güzel olan birçok şeyi hak ettiğini dile getiren Kaya, çok çalışmaları gerektiğini, bunun için de seçimde destek ve dua beklediklerini söyledi.

http://aygazete.com/siyaset-haberleri/ak-parti-milletvekili-adayi-erol-kaya-30364