economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Karadayı'dan Gezicilere Tepki

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Karadayı'dan Gezicilere Tepki
A- A+ A

AK Parti Bolu Milletvekili aday adayı Adalet Karadayı, “Ağaçları bahane ederek Gezi Parkı olayları nedeniyle ülkemiz milyarlarca lira zarara uğradı. Ama bu insanlar Yalova’da ağaç katliamını görmezden geldiler. Yalova’daki ağaç katliamında neden kimsenin sesi çıkmadı” dedi.

35 yıldan bu yana manavlık yapan Adalet Karadayı, AK Parti’den aday adayı oldu. Karadayı, “Ben Bolu’nun en güzel şehir olduğunu düşünüyorum. Şimdiki mevcut milletvekillerinin yeteri kadar destek alamadığını düşünüyorum. Darbecileri, Gezicileri, paralelcileri anlatabilmek için aday adayı oldum. Amacım Türkiye’yi bu tarz yapılanmalardan temizlemek. Bolu’da CHP milletvekilini, il başkanını Gezi Parkı olayları için mahkemeye veren bir esnafım. Ağaçları bahane ederek Gezi Parkı olayları nedeniyle ülkemiz milyarlarca lira zarara uğradı. Arabaları yaktılar, ambulansları yaktılar, esnafın camlarını indirdiler. Bunların parası nereden geliyor sanıyorsunuz. Bizlerin verdiği vergilerden çıkıyor hepsi. Herkesin arabası var, iş yeri var. Gezi olaylarını savunanların arabasını çizseler ne yaparlardı acaba merak ediyorum. Gezi Parkı dediler, ağaç dediler sokakları yangın yerine çevirdiler Yalova’da ağaç katliamını görmezden geldiler. Yalova’daki ağaç katliamında neden kimsenin sesi çıkmadı? Niye kimse sokaklara dökülmedi?” diye konuştu.

Toplumun her kesiminden olumlu tepkiler aldığını ifade eden Karadayı, “Vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler alıyorum. ‘Hep bürokrat, iş adamı aday oluyor bu seferde esnaf olsun’ diyorlar. Ben Türkiye’deki 5 milyon küçük esnafın sesi olmak için aday adayı oldum. İnanın 24 saat telefonum hiç susmuyor. Devamlı güzel mesajlar alıyorum. Halkımız memnun, milletvekili olacağıma inanıyorlar. Özellikle mülakattan sonra şansımın çok yükseldiğini düşünüyorum. Ben devletim için canımı da malımı da vermeye hazırım” dedi.

http://aygazete.com/siyaset-haberleri/ak-parti-milletvekili-aday-adayi-karadayidan-gezicilere-tepki-84687
Etiketler: Bolu, Bolu Haberleri