economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti İstişare Toplantısını Düzenledi

Ak Parti İstişare Toplantısını Düzenledi
A- A+ A

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Bilecik örgütü istişare toplantısı düzenledi.

Bilecik’in Vezirhan beldesinde Ak Parti Belde Başkanlığı binasında düzenlenen istişare toplantıya Ak Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık, Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Vezirhan Belediye Meclis üyeleri, Vezirhan eski Belediye Başkanı Yusuf Fidan, AK Parti Bayırköy Belde Başkanı İsmail Başaran ve Ak Parti belde teşkilat üyeleri katıldı.

Yapılan toplantıyı değerlendiren Ak Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık, iktidar partisi olarak Vezirhan’ın sorunlarının çözümleri için gerekli çalışmaları yapacaklarını belirtti. Karabıyık, "Vezirhan’da her ne kadar yerel seçimleri kaybetmiş olsak da iktidar partisi olmamızın bize vermiş olduğu bir sorumluluk var. Bu sorumluluk çerçevesi içerisinde, beldemizdeki sorunların çözümü için Merkez İlçe Başkanlığı olarak bütün gayretimizi göstereceğiz. Hizmetlerimiz kaldığı yerden devam edecektir. Belde teşkilatımız ve Belediye Meclisimiz de bizlerin Vezirhan’daki tek temsilcilerdir. Buralarda görev yapan arkadaşlarımız bizlerin gözü kulağıdır. İlerleyen süreç içerisinde, Vezirhan için sevindirici haberleri de belde başkanımız aracılığı ile Vezirhan halkıyla paylaşacağız" dedi.

AK Parti Vezirhan Belde Başkanı Ercan Şahin ise; Vezirhan beldesinde yaşayan bireyler olarak ve AK Parti’nin neferleri olarak, gereken bütün çalışmalar yapılacaklarını belirterek, “Bizler sorumluluklarımızın farkındayız ve buna göre hareket edeceğiz. AK Parti, gerek merkez ilçe başkanlığı ile gerek belediye meclis üyeleri ile birer ailedir ve bu bağlar her geçen gün kuvvetlenmektedir” dedi

http://aygazete.com/siyaset-haberleri/ak-parti-istisare-toplantisini-duzenledi-80554