economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati:

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati:
A- A+ A

Miting konuşmalarının sonunda dua eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, “Rabbim gezicileri, paralelcileri ıslah etsin” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa milletvekili adayı Nureddin Nebati, Bozova mitinginde geziciler ve paralelciler için dua etti. Nebati, “Rabbim Bozovalıların yolunu açık eylesin. Rabbim, bize engel koyanlara karşı güçlü eylesin. Rabbim gezicileri ıslah eylesin. Rabbim paralelcileri de ıslah etsin. Bizleri onların şerrinden korusun. Haydi Bozova, hep beraber durmak yok, yola devam” ifadelerini kullandı.

Bozova halkının mitinge gösterdiği ilgiden memnuniyetini dile getirerek konuşmasına başlayan Nureddin Nebati, TEOG sınavı nedeniyle mitingi ertelemek zorunda kaldıklarını söyleyerek, ilçe halkından özür diledi. Sesinin kısılması nedeniyle zor anlar yaşamasına rağmen konuşmasını sürdüren Nebati, AK Parti iktidarı öncesindeki milletvekillerinin genelde halkın arasına çıkamadığını kaydetti. AK Parti milletvekillerinin ise 12 yıldır bölge halkının arasında olduğunu belirten Nebati, “AK Parti 12 yıldır durmadan hizmet etti. Şimdi alnımız ak, boynumuz dik, yanlış iş yapmadık, yolsuzluk, arsızlık yapmadık. Sadece ve sadece milletin rızası için, Allah rızası için sizlere hizmet ettik, onun için buradasınız. Onun için 3 saattir bekliyorsunuz. Sizler her türlü hizmete layıksınız. Ama huzur, güven, can ve mal güvenliği, ırz güvenliği, eşitlik, adalet yoksa hizmet yeter mi? Yetmez. AK Parti ne yaptı, ‘Ey Kürtler utanmayın, Kürtsünüz’ dedi. Onlar duracak, biz yürüyeceğiz. Onlar şehit bekleyecek, biz yaşatacağız. Onlar yağız Kürt delikanlısı dağda ölsün diye dua edecek, biz onlarla beraber yürüyeceğiz inşallah. Bu ülkede herkesin ama herkesin canı, kanı eşittir. Bu ülkede herkes eşittir” diye konuştu.

http://aygazete.com/siyaset-haberleri/ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-nureddin-nebati-24953