economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Gençler Öldürülen Savcı Mehmet Selim Kiraz İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kıldı

Ak Gençler Öldürülen Savcı Mehmet Selim Kiraz İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kıldı
A- A+ A

Bilecik AK Parti Gençlik Kolları üyeleri tarafından İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde görevi başında öldürülen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için gıyabi cenaze namazı kılındı.

Bilecik Edebali Türbesi Orhangazi Cami’ninde öğle namazına müteakiben dün şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için cenaze namazı kılan AK Parti Gençlik Kolları üyelerine vatandaşlar da katıldı. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz, konu hakkında yaptığı açıklamada, yaşanan bu terör olayını kınadığını belirterek, “Adliyeye cübbeyle girip savcı vuracak kadar gözü dönmüş teröristleri ve terör örgütüne tek kelime edemeden, teröristlere “eylemci” diyen, teröristlerin paylaştığı savcımızın başına dayanan silahla fotoğrafını manşetlerine çeken eski Türkiye özlemiyle yanıp tutuşan malum medyayı kınıyoruz. Terörü lanetliyoruz. Terör insanlık suçudur. Bunu en yüksek sesle haykırmak AK Gençliğin boynunun borcudur” dedi.

http://aygazete.com/siyaset-haberleri/ak-gencler-oldurulen-savci-mehmet-selim-kiraz-icin-giyabi-cenaze-namazi-kildi-47122