economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Türk Tasarımcı Zeynep Kartal, Londra Moda Haftasında

Türk Tasarımcı Zeynep Kartal, Londra Moda Haftasında
A- A+ A

Türk tasarımcı Zeynep Kartal, Türkiye’nin tarihi mirasına yönelik birbirinden özel tasarımlarını London Fashion Week’te sergileyecek.

Medyadoktoru Yapım firmasına bağlı olan ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Zeynep Kartal 21 Şubat tarihinde Londra Moda Haftasi’nda Sonbahar-Kış 2016 koleksiyonunu sergileyecek.

London Fashion Week’te olmaktan dolayı çok heyecanlı olduğunu belirten Zeynep Kartal, "30 parçadan oluşan koleksiyonumu çok özel hazırladım. Londra Moda Haftası kapsamında, Türkiye’den de çok özel davetlilerim bulunuyor’’dedi.

NİSAN’DA KONYA, EYLÜL’DE LONDRA

Basında geniş yer alan ve 8 Nisan’da Konya Dedeman Otel’de organizasyonu gerçekleşecek olan Anadolu Selçuklu Defilesi’ni, eylül ayında Londra Moda Haftası’nda sergileyeceğini belirten Kartal, “Anadolu Selçuklu koleksiyonunda 30 parça özel tasarımımı özel bir defile ile tanıtacağız. Uluslararası alandaki tanıtım faaliyetleri bir ülkenin, dünyadaki görüntüsü ve saygınlığı demektir. Medyadoktoru Yapım ve Yapımcı Savaş Uğurlu ile sosyal sorumluluk bilincimiz doğrultusunda bu defileyi yapmaya karar verdik. Bu defilenin amacı kültürümüze katkıda bulunarak, Türkiye’yi dünyaya tanıtmak, Türkiye’nin tarihi mirasına dikkat çekerek, ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak” diye konuştu.

http://aygazete.com/magazin-haberleri/turk-tasarimci-zeynep-kartal-londra-moda-haftasinda-22334
Etiketler: İzmir, İzmir Haberleri