economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

İlk Yerli Epilasyon Cihazını Yeliz Yeşilmen Test Etti

İlk Yerli Epilasyon Cihazını Yeliz Yeşilmen Test Etti
A- A+ A

Son yıllarda yerli üretimin artışıyla birlikte Türkiye ilk yerli epilasyon cihazı da geliştirdi. Cihazı ilk test eden ise Ünlü Manken Yeliz Yeşilmen oldu.

Epilasyon cihazı, bu alandaki Türkiye’de üretilen ilk cihaz olmasının yanı sıra Dünyada ilk soğuk hava üflemeli, jelsiz IPL cihazı olmasıyla da dikkat çekiyor. Cihaz 30 dakika içerisinde tüm vücut epilasyonu yapma kapasitesine de sahip. Cihazı ilk test eden ise Ünlü Manken Yeliz Yeşilmen oldu. Yeşilmen, cihazın kadınlar için çileye dönen epilasyonu çok rahat bir şekilde yapılmasına imkan tanıdığını belirterek, "Cihaz aşırı derece rahat. Böyle bir cihazın Türkiye üretilmesi de beni gururlandırdı." dedi.

Vortex adıyla piyasaya sürülen ürünün tasarım çalışmaları 2008 yılından bu yana devam ediyordu. Firma yetkilileri, patentine sahip oldukları ürünün dünyadaki ilk soğuk hava üflemeli IPL cihazı olduğuna dikkat çekti.

Aynı zamanda jelsiz-jiletsiz, cilt yüzeyindeki tüyleri atış anında yakıp patlatarak alexandrite lazer konforunda epilasyon sunan IPL ve lazer platformunu içeren cihazın Türkiye’nin 7 ayrı bölgesinden dağıtımının yapıldığı öğrenildi.

http://aygazete.com/magazin-haberleri/ilk-yerli-epilasyon-cihazini-yeliz-yesilmen-test-etti-25103