economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Vatandaşlara Bedava Döner Ve Yemek Dağıttı

Vatandaşlara Bedava Döner Ve Yemek Dağıttı
A- A+ A

Tokat’ın Niksar ilçesinde dönercilik yapan bir esnaf, vatandaşlara bin 700 kişilik döner ve yemek dağıttı.

Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Tokat’ın Niksar ilçesinde Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan döner salonu gün boyunca müşterilerine ve caddeden gelip geçenlere para almadan hayır için bedava ekmek arası döner ikram etti. Özellikle çocukların döner yiyebilmek için akın ettiği iş yeri önünde izdiham oluştu.

10 yıldan bu yana geleneksel olarak her yıl Kutlu Doğum Haftası’nda ücretsiz olarak halka ekmek arası döner dağıttığını belirten işletme sahibi Mustafa Şahin, bu sene de geleneği bozmadan devam ettirdiğini, bu mesleği yaptığı sürece de geleneğin süreceğini söyledi.

Salon sahibi Şahin, “Vatandaşlarımızın bu özel ve anlamlı haftaya daha fazla duyarlılık göstermeleri için başta fakir kesime olmak şartıyla ulaşabildiğimiz vatandaşlarımıza ücretsiz olarak yaklaşık bin 300 kişilik döner ve 400 kişilik de sulu yemek ikramında bulunduk. Dualarını almakla birlikte büyük bir hayır işledik. Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde dualar edip dönerlerimizi halkımıza yedirdik” dedi.

Şahin ayrıca dönercilik yaptığı sürece bu etkinliği her yıl devam ettireceğini sözlerine ekledi.

Yapılan ikramlardan oldukça memnun kalan vatandaşlar, afiyetle ekmek arası dönerlerini yiyerek iş yeri sahibine teşekkür ettiler.

http://aygazete.com/gundem-haberleri/vatandaslara-bedava-doner-ve-yemek-dagitti-25287
Etiketler: Tokat, Tokat Haberleri