economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Iata Konferansı'nda Tav İşletme Hizmetleri Standına Yoğun İlgi

Iata Konferansı'nda Tav İşletme Hizmetleri Standına Yoğun İlgi
A- A+ A

TAV İşletme Hizmetleri, İstanbul’da düzenlenen IATA Uluslararası Yer Hizmetleri Konferansı’nda ’Primeclass’ markasını tanıtarak, ziyaretçilere özel yolcu salonu işletmeciliği hizmetleri hakkında bilgi verdi.

TAV Havalimanları iştiraki TAV İşletme Hizmetleri, IATA Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği tarafından İstanbul’da düzenlenen 28. Uluslararası Yer Hizmetleri Konferansı’na katıldı. ’Primeclass’ yolcu salonları ve kişiye özel sunulan hizmetlerini ziyaretçilerle buluşturan TAV İşletme Hizmetleri standı yoğun ilgi gördü.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Bora İşbulan, “TAV İşletme Hizmetleri olarak, havacılık sektörünün önde gelen temsilcilerini İstanbul’da buluşturan IATA Uluslararası Yer Hizmetleri Konferansı’nda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. ’Primeclass’ markamızla yurt içi ve yurt dışında işlettiğimiz 30’dan fazla özel yolcu salonumuzda konuklarımıza yolculuk öncesi konforlu zaman geçirme olanağı sunuyoruz. Son olarak, Riga Havalimanı’ndaki özel yolcu salonlarının işletmesini devraldık. Geçtiğimiz yıl, Air France-KLM işbirliğinde Münih, Stuttgart ve Frankfurt havalimanlarındaki yolcu salonlarını işletmeye başladık. Önümüzde yeni anlaşmalar var. Yolcu salonu işletmeciliği alanında bugün geldiğimiz noktayı, bu etkinlik sayesinde havacılık sektörüyle paylaşmak ve onların ilgisini görmek memnuniyet verici” dedi.

TAV Primeclass standında Barista Türkiye Şampiyonası’nda ödül kazanan ve ’KahveKokanAdam’ olarak tanınan internet fenomeni Özkan Yetik de katılımcılara özel bir sunum gerçekleştirdi.

TAV Primeclass, sunduğu butik hizmetlerle yolculara ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açarak müşterilerine farklı olanaklar sunmak isteyen havayolu şirketleri, bankalar ve diğer kurumlar için Türkiye ve yurt dışındaki havalimanlarında çözüm üretiyor. TAV Primeclass, halihazırda 7 ülkedeki 18 havalimanında 30’dan fazla genel ve özel yolcu salonunu işletiyor.

http://aygazete.com/gundem-haberleri/iata-konferansinda-tav-isletme-hizmetleri-standina-yogun-ilgi-28358