economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

2015 Yılı Kobi Ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları Eğitim Toplantıları Amasra'da Devam Etti

2015 Yılı Kobi Ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları Eğitim Toplantıları Amasra'da Devam Etti
A- A+ A

Bartın’da, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından ‘2015 Yılı KOBİ ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları’ kapsamında düzenlenen eğitim toplantıları Amasra’da devam etti.

BAKKA 2015 Yılı KOBİ ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları kapsamında Bartın’ın Amasra ilçesinde yapılan eğitim toplantısı, Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Yapılan eğitim toplantısına, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, özel sektör kurum temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Eğitim toplantısında ilk olarak BAKKA Program Yönetim Birimi Başkanı Irmak Göksu Çağlı tarafından katılımcılara, KOBİ ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları Bilgilendirme sunumu, Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) ve proje fikrinin oluşturulması ve projenin hazırlanması konularında bilgilendirme yapıldı.

Ardından BAKKA Program Yönetim Birimi Uzmanı Medine Merve Yollar tarafından proje hazırlanması, mantıksal çerçevenin oluşturulması ve KAYS’a giriş konularında katılımcılara detaylı bir sunum yapıldı. Programın son oturumunda BAKKA İzleme Değerlendirme ve Raporlama Birimi Uzmanı Ahmet Kubilay Çağlı tarafından, bütçe hazırlama esasları, bütçe hazırlanırken dikkat edilmesi gereken hususlar, detaylı açıklama ve örneklerle katılımcılara anlatıldı.

Katılımcılardan gelen soruların detaylı bir biçimde ve örneklerle yanıtlandığı eğitim toplantısı sonunda katılımcılara katılım belgesi verilmesiyle son buldu.

http://aygazete.com/gundem-haberleri/2015-yili-kobi-ve-yoresel-degerler-mali-destek-programlari-egitim-toplantilari-amasrada-devam-etti-66251