economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Tobb Genel Kurulunda İnegöl Köftesi İkram Edildi

Tobb Genel Kurulunda İnegöl Köftesi İkram Edildi
A- A+ A

Hafta sonu Ankara’da gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 71. Mali Genel Kurulu’nda İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) standında, katılımcılara İnegöl Köftesi ikram edildi. Orhan İnegöl Köftesi’nin sponsorluğunda gerçekleşen köfte ziyafetine, Türkiye’nin dört bir yanından katılan delegeler büyük ilgi gösterdiler.

İTSO Başkanı Metin Anıl, TOBB’nin Ankara’da yapılan Mali Genel Kurulu’nun, yüksek katılımla gerçekleştiğini söyledi. Siyasetçilerin de büyük ilgi gösterdiği Genel Kurul’da Türkiye ekonomisinin mevcut durumunun değerlendirildiği ve sorunların masaya yatırıldığını vurgulayan Başkan Anıl, “Genel Kurul’da İTSO delegasyonu olarak odamızı en üst seviyede temsil ettik. Ülkemizin ekonomisin daha da iyi hale gelmesi için ekonomi yönetiminden ve siyasetçilerden beklentilerimizi dile getirdik” dedi.

Genel kurulda ülkenin farklı bölgelerinden gelen odaların bölgelerindeki ürünleri ve yaptıkları çalışmaları da mini bir fuar alanında sergilediklerini belirten Metin Anıl, “Ayrıca odamız üyesi olan Orhan Köfte firmasının sahibi Orhan Çelik tarafından katılımcılara ücretsiz olarak İnegöl Köftesi ikram edildi. 2013 yılında da benzerini yaptığımız etkinlik ile odamızın standına ilgi oldukça yüksek oldu. İnegöl köftesinin dünyaca tanımasında büyük katkıları olan üyemiz Orhan Çelik’e bu jesti için teşekkür ederim” dedi.

http://aygazete.com/ekonomi-haberleri/tobb-genel-kurulunda-inegol-koftesi-ikram-edildi-93506
Etiketler: Bursa, Bursa Haberleri