economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

O'demode Modanın Tatlı Kalbi Olmaya Hazırlanıyor

O'demode Modanın Tatlı Kalbi Olmaya Hazırlanıyor
A- A+ A

Ünlü ve birbirinden başarılı tasarımcıların özel koleksiyonlarını moda müptelalarıyla buluşturmaya hazırlanan sıra dışı bir mekan açılıyor. Caddebostan’da moda ile özel tatları bir araya getirecek olan O’demode, Stil Danışmanı Togay Numanoğlu tarafından seçilen özel tasarımcıların seçkin ürünlerinin sergilendiği bir cafe konseptiyle hizmet verecek.

Kıyafet tasarımından çanta tasarımına; takı tasarımından, dekorasyon tasarımına kadar geniş bir yelpazede tasarım ürünlerin sergilendiği mekanda müşteriler, oturdukları masa veya içtikleri kahve ve bardak dahil beğendikleri her şeyi satın alabilecek.

Modacılar, takı&aksesuar Tasarımcıları, İç Mimarlar, Vitrin Tasarımcıları, Grafik ve Endüstriyel Tasarımcılar, Haute Couture Tasarımcılar&Terziler, Stil Danışmanları, Moda Fotoğrafçıları ve tasarım değeri olan ürünler üreten herkesin yolu O’demode’den geçecek.

Aynı zamanda tasarımcılarla markaları buluşturan bir platform olan O’demode tasarımcıların yeteneklerine göre çalışabilecekleri potansiyel markalarla buluşturarak, üyelerine daha fazla iş imkânı sunuyor.

Moda müdavimleri bu sezon gardıroplarını, Simay Bülbül, Ayşe Deniz Yeğin, Özlem Erkan, Çiğdem Akın, Önder Özkan gibi birbirinden ünlü tasarımcıların O’démodé için tasarladıkları özel koleksiyonlardan ürünlerle zenginleştirebilecekler.

http://aygazete.com/ekonomi-haberleri/odemode-modanin-tatli-kalbi-olmaya-hazirlaniyor-72661