economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Niksar Tso'dan Ticari Kredi Protokolü

Niksar Tso'dan Ticari Kredi Protokolü
A- A+ A

Tokat’ın Niksar ilçesinde Ticaret Odası ile Şekerbank ile imzalanan “Taksitli Ticari Kredi” protokolü kapsamında, işletmelere 4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli 36 aya varan vadelerle kredi seçeneği sunuyor.

Şekerbank Niksar Şubesi ile Niksar Ticaret Odası arasında “Taksitli Ticari Kredi” protokolü imzalandı. Protokole Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Süleyman Kutlu ile Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bülent Aymak imza attı. Protokol ile Niksar Ticaret Odası’na kayıtlı olan işletmeler, aylık eşit taksit ödemeli 4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli 36 aya varan

vade seçenekleriyle 200 Bin liraya kadar olan finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

“4 AY ÖDEMESİZ VEYA 3 AYDA BİR TAKSİT ÖDEMELİ KREDİ”

Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Süleyman Kutlu, “Taksitli Ticari Kredi” protokolünün imza töreninde yaptığı konuşmada , 62 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki işletmelerin yanında olduklarını belirterek, “Türkiye’nin kalkınmasında büyük rol oynadığına inandığımız yerel işletmelerin, Şekerbank’ın desteği ile büyümesini ve onların bankası olmayı istiyoruz. Bu doğrultuda hazırladığımız Taksitli Ticari Kredi paketi ile işletmelere, aylık eşit taksit ödemeli 4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli olarak 36 aya varan vade seçenekleriyle 200 Bin TL’ye kadar finansman ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyoruz” dedi.

NİKSAR TSO BAŞKANI AYMAK: “PROTOKOLÜ TÜM ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE DESTEKLİYORUZ”

Niksar Ticaret Odası Başkanı Mahmut Bülent Aymak ise, Şekerbank’ın işletmeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Niksar Ticaret Odası’nın “Taksitli Ticari Kredi” protokolünü desteklediklerini ifade etti. Başkan Aybak ayrıca “Üretene finansal destek sağladığı için Şekerbank’ı kutluyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Niksar Ticaret Odası Başkanı Mahmut Bülent Aymak ile Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Süleyman Kutlu arasında protokol imzalanarak hayırlı olması dileklerinde bulunuldu.

Protokol imza töreninde Niksar Ticaret Odası Başkanı Mahmut Bülent Aymak ile Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Süleyman Kutlu’nun yanı sıra, TSO Yönetim Kurulu üyeleri Hacı Murat Keleş, Engin Göze, Nadir Çakmak ve Şekerbank Niksar Şube Müdürü Elif Bayram, Karadeniz Bölge Müdürlüğü Bölüm Müdürü İmran Kabacaoğlu ve Yönetmen Ömer Ali Gençer de yer aldı.

http://aygazete.com/ekonomi-haberleri/niksar-tsodan-ticari-kredi-protokolu-21026
Etiketler: Tokat, Tokat Haberleri