economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Madenlere “Merkezi Gaz İzleme Sistemi” Sensörleri Alınacak

Madenlere “Merkezi Gaz İzleme Sistemi” Sensörleri Alınacak
A- A+ A

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, madenlerde ocak gazları ve diğer çevre parametrelerini izlemek ve kayıt altına almak için “Merkezi Gaz İzleme” sistemi sensörleri satın alacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Armutçuk, Üzülmez, Karadon ve Asma Taşkömürü İşletme Müesseselerinde ocak havası, CH4, O2, HH, HB, Isı, titreşim gibi ocak gazları ve diğer çevre parametrelerini izlemek ve kayıt altına almak üzere sensörler satın alacak.

HH (Hava Hızı) sensörü sipariş miktarı 13 adet, CH4 (Metan) Sensörü (Tip 1) sipariş miktarı 45 adet, Ortam Sıcaklık sensörü sipariş miktarı 6 adet, O2 (Oksijen) sensörü sipariş miktarı 6 adet, HB (Hava Basıncı) sensörü sipariş miktarı 5 adet, Titreşim sensörü sipariş miktarı 5 adet, CH4 (Metan) Sensörü (Tip 2) sipariş miktarı 20 adet, devre kesici sipariş miktarı 20 adet olarak belirlendi.

Malzemelerin kabul tarihinden itibaren 2 yıl firma garantisi altında olması isteniyor. İhale 18 Şubat 2015 tarihinde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı firmalar katılabilecek.

http://aygazete.com/ekonomi-haberleri/madenlere-merkezi-gaz-izleme-sistemi-sensorleri-alinacak-27688