economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin Almanya'da İşadamlarıyla Buluştu

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin Almanya'da İşadamlarıyla Buluştu
A- A+ A

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Almanya ziyaretinin üçüncü gününde Türk aileyi ziyaret etti, Türk iş adamlarıyla bir araya geldi.

Gelsenkirchen’de yaşayan Camal Koymat’ın evine misafir olan Şahin, bir süre Türk aileyle sohbet etti.

Aynı kentte esnaflık yapan Erol Yukarıbaş’ın iş yerini de ziyaret eden Şahin, daha sonra Almanya’da faaliyet gösteren Türk iş adamlarıyla restoranda bir araya geldi.

İş adamlarının sorunlarını ve projelerini dinleyen Şahin, Türkiye’nin artık çok güçlü bir ülke olduğunu söyledi.

Başka ülkelerde bulunan Türk iş adamlarının çalışmalarını da yakından takip ettiklerini belirten Şahin, her zaman yanlarında olduklarını ve onlarla gurur duyduklarını anlattı.

23. Dönem AK Parti Karabük Milletvekilleri Mustafa ve Cumhur Ünal, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, eski Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Yerel Televizyonlar Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya ve Almanya Karabüklüler Platformu Başkanı Dursun Döngel’in yer aldığı heyetin eşlik ettiği Şahin, toplantının ardından Türkiye’ye dönecek.

http://aygazete.com/dunya-haberleri/ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-mehmet-ali-sahin-almanyada-isadamlariyla-bulustu-99564